Wąż do AdBlue z atestami. Wąż Carboblue spełnia wszystkie wymogi producentów dotyczące właściwości materiałowych oraz warunków pracy w różnych warunkach atmosferycznych zachowując odpowiednia giętkość i elastyczność.
Warstwa zewnętrzna - czarna, gładka, antyelektrostatyczna, mieszanka gumy EPDM, odporna na starzenie, ciepło oraz warunki atmosferyczne.
Wąż carboblue o zakresie temperatury pracy od - 40ºC do + 100ºC
Ciśnienie pracy 10 bar
Ciśnienie rozrywające 30 bar
Promień gięcia 115 mm
Waga 0,37 kg/m
średnica wewnętrzna 19mm
Dlaczego warto wybrać wąż Carboblue, a nie tańsze odpowiedniki. Zawsze tam gdzie istotna jest czystość produktu nie warto ryzykować. Wąż do adblu musi cechować się nie tylko funkcjionalnością, elastycznością ułatwiającą tankowanie ale przede wszystkim musi zapewnić bezpieczne przepompowanie adblue, w trakcie którego nie może dojść do zanieczyszczenia adblue. Dlatego warto postawić na wąż Carboblue , który jako jedyny posiada atesty i deklaracje producenta na pracę z adblue.
Jak państwo zapewne zauważyliście w naszym sklepie dostępny jest zestaw grawitacyjny na wężu PCV, jest to wersja ekonomiczna i sprawdza się w sytuacji gdy do przepompowywania dochodzi w ogrzewanym magazynie, w pozostałych przypadkach przy naszych warunkach temperaturowych polecamy wąż carboblue, który mimo ujemnych temeperatur nadal zachowuje swoją elastyczność.